Oferta wakacyjna dla dzieci z KRUS

Kolonie w Ustce

w Ośrodku Wypoczynkowym  „Niezapominajka”

w term. 31.07 –12.08.2018r. –  dla dzieci  

z dofinansowaniem z Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników. 

 

Całkowity koszt kolonii to 1500 zł. Uczestnik płaci połowę kwoty, drugą połowę płaci KRUS.

           Ośrodek położony jest wśród sosnowego lasu na wydmie w odległości ok. 350 m od plaży i centrum miasta, teren ośrodka (2.5 ha) ładnie zagospodarowany – dużo zieleni i alejek spacerowych, ogrodzony, bezpieczny. Na terenie ośrodka znajdują się: stołówka, kawiarnia i sala kinowa z multimediami, bilard, gry zręcznościowe, miejsce do organizowania ognisk i grillowania.

              Wyżywienie: 3 posiłki dziennie i podwieczorek + suchy prowiant na drogę powrotną (śniadanie, kolacja w formie „bufetu szwedzkiego”)

W pierwszym dniu przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, noclegi.

W kolejnych dniach w programie: – wycieczka do Darłowa i Darłówka – zwiedzanie zabytkowego Zamku Książąt Pomorskich, Pomnik Rybaka, zabawy w Aqua Parku w Redzikowie. Morski rejs wycieczkowy statkiem „Piraci z Karaibów”, zwiedzanie najbliższej okolicy. Zajęcia sportowo – rekreacyjne, konkursy, plażowanie i kąpiel w morzu, ognisko z pieczeniem kiełbasek, rozdanie dyplomów i nagród, przejazd do Końskich  i rozwiązanie kolonii.

Organizator: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy

w Końskie, ul. Stanisława Staszica 2, pokój 301.

 Tel. Kontaktowy: 41- 372- 36- 56 lub 665- 765-721