Jasełka

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli, jednak w tym roku z powodu przeszkód związanych z pandemią koronawirusa zostały one przedstawione 1 lutego i tym  samym zakończyliśmy liturgiczny okres świąt Bożego Narodzenia.

Tegoroczne jasełka zostały przygotowane przez uczniów klas 1-4 pod opieką p. Katarzyny Wilk oraz Kamili Szczegielniak. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności aktorskich i wokalnych. W pięknej scenografii i w specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Przedstawienie przeplatane było kolędami i pastorałkami także w wykonaniu uczniów.

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Zapraszamy do obejrzenia świątecznego występu w wykonaniu uczniów klas 1-4 na stronie szkoły!