Bal karnawałowy

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 11 lutego 2021 roku.

Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, koty, księżniczki, rycerzy, policjantów … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na korytarzu podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Jako że bal odbył się w Tłusty Czwartek wszyscy uczestnicy zjedli pysznego tłuściutkiego pączka. Kolejny bal karnawałowy już za rok.