Wyjazd do Warszawy

28 listopada uczniowie klas 0-III, a także IV-V pojechali na wycieczkę do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik.

Na miejscu uczniowie zobaczyli różne ciekawe eksponaty, wystawy, które nie tylko obserwowali, ale także mogli dotknąć i poznać ich działanie w różnych doświadczeniach. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w wielu miniwarsztatach, podczas których mogli samodzielnie wykonać różne ciekawe zadania.

Po zwiedzaniu Centrum, uczniowie pojechali na Grób Nieznanego Żołnierza, zobaczyli pomnik Józefa Piłsudskiego, a także Pałac Prezydencki. Przez okna autobusu dzieci mogły także zobaczyć Pałac Kultury i Nauki, a także Stadion Narodowy.

Na koniec dnia pełnego wrażeń uczniowie wraz z opiekunami pojechali do McDonalda. 

Uczniowie bardzo mile wspominają wyjazd i nie mogą doczekać się kolejnego.