Targi Warsaw Moto Show

W piątek 27 października 2017 r.  uczniowie klasy VII dzięki gościnności Zespołu Szkół Zawodowych w Żarnowie, byli na targach motoryzacyjnych Warsaw Moto Show.

Do Warszawy przyjechały najdoskonalsze, najbardziej niesamowite samochody świata. Można było podziwiać marki najbardziej luksusowe – Bentley, Rolls Roys, Mercedes w wersji Maybach oraz fascynujące Lamborghini, Ferrari, Porsche oraz wiele innych. Reprezentowane były również samochody retro obrazujące historię polskiej i światowej motoryzacji, pojazdy elektryczne i „zwyczajne” marki: Skoda, Volkswagen, KIA.

Targi motoryzacyjne w centrum handlowo-wystawowym Ptak Warsaw Expo stały się już tradycją. Z roku na rok impreza staje się coraz większym wydarzeniem. Także w tym roku nie zabrakło atrakcji w postaci m.in. premier nowych modeli samochodów, których sprzedaż rozpoczynają polscy dilerzy. Premiery miały takie modele jak m.in. nowy Mercedes klasa X. Wielu liczących się na rynku dilerów zaprezentowało swoje najnowsze oferty.

Po targach uczniowie uczestniczyli w projekcji filmu pt: "GEOSTORM" w podwarszawskim kinie Cinema City w Jankach. Organizatorem wyjazdu był p. Janusz Aleksandrowicz.