„Podziękowania i pozdrowienia
dla uczennicy klasy 5. , Kingi Kazuły”
Fantastyczne życzenia od uczniów naszej szkoły złożone Polsce, a umieszczone zarówno na plakatach, jak i w krótkich filmikach oraz rewelacyjne wykonanie piosenki „Taki kraj” w interpretacji Kingi Kazuły, stały się inspiracją do wysłania pozdrowień dla autora tych jakże aktualnych słów:
„Dopomóż Boże
I wytrwać daj!
Tu nasze miejsce,
To nasz kraj!”

Jan Pietrzak, doskonale znany średniemu i starszemu pokoleniu, autor i wykonawca licznych piosenek kabaretowych, satyryk, aktor, twórca kabaretu „Pod Egidą” oraz kabaretu „Hybrydy”, felietonista „Tygodnika Solidarność” i „Gazety Polskiej” podziękował za tak emocjonalne wykonanie utworu Kindze:
Witam Szanowną Panią i bardzo dziękuję dziewczynce za

melodyjne i rozumne wykonanie ważnej dla mnie piosenki. Jest kilka szkół w Polsce,gdzie dzieci zbiorowo wykonują ten utwór z  okazji świąt patriotycznych. Chóralne wykonanie daje bardzo emocjonujący efekt.

SERDECZNIE POZDRAWIAM

Jan Pietrzak

Gratuluję wszystkim uczestnikom projektu „Życzenia dla Ojczyzny” i myślę, że szczególnie Kinga będzie miała miłą pamiątkę.
Małgorzata Ostalec