PIERWSZE ZIMOWISKO

Po raz pierwszy Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie  w Klewie za zgodą Kuratorium zorganizowała podczas tegorocznych ferii zimowych,  zimowisko dla naszych uczniów oraz dla dzieci z terenu gminy Żarnów.

27-osobowa grupa wraz z opiekunami:  p. Katarzyną Wilk, p. Agnieszką Tyczyńską oraz p. Wojciechem Antosem, udała się do miejscowości Biały Dunajec, gdzie przez 5 dni pośród pięknych, białych, górskich krajobrazów aktywnie spędzali swoje ferie.

Dzieci podczas pobytu miały zapewnione liczne atrakcje:

- nauka jazdy na nartach i snowboardzie pod opieką profesjonalnych instruktorów,

- jazda na łyżwach,

- kąpiele w Basenach Termalnych

- wycieczki do pobliskich miejscowości : m. in. Zakopane, Murzasichle,

- śnieżny labirynt

-  zwiedzanie okolicy,

- zabawy na śniegu.

Podczas wyjazdu odbywały się również liczne prelekcje, pogadanki oraz spotkania integracyjne. Bardzo ciekawą była prelekcja w Izbie Regionalnej „U Gąsienicy” w Murzasichle.

Dzieci wróciły szczęśliwe i zadowolone z zimowiska, bogate we wspomnienia i nowe znajomości. Mile wspominamy czas spędzony w Białym Dunajcu i nie możemy doczekać się następnego takiego wyjazdu.

Z podziękowaniem dla opiekunów i organizatorów.