Dzień Nauczyciela

„Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem

jaki można dać dziecku – jest wykształcenie.”

 

 

Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Oświaty

 

życzymy takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić,

pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce,

cierpliwości i wrażliwości, aby służba młodym ludziom i całemu środowisku,

zrodziła wiele szlachetnych owoców.

11 października 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której, jak co roku, wręczone zostały Nagrody Dyrektora. Tegoroczna nagrodę otrzymali: pani Edyta Słodkowska oraz pan Wojciech Antos. Serdecznie gratulujemy!

Następnie uczniowie klas I-VIII wystąpili w pięknym montażu słowno-muzycznym. Przewodnim tematem akademii były podziękowania i życzenia dla pedagogów naszej szkoły. Młodzież powołała się na piękno i symbolikę kwiatu peonii i w nawiązaniu do tego przedstawiła nastrojowy układ taneczny.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego dnia: