Choinka szkolna 2016/2017

W dniu 14.01.2017r. w Szkole Podstawowej w Klewie odbyła się noworoczna choinka dla uczniów klas 0 – VI.

Uroczystości rozpoczęto występami artystycznymi, podzielonymi kolejnością klasową.

Jako pierwsi wystąpli ze swoimi przedstawieniami uczniowie klasy III, z wystepami pt. ” Dwunastu braci „, dowcipami oraz piosenką

” Czarny baranie”. DO wystepu przygotowała wychowanków Pani Maria Domańska.

Następnie z krótką piosenką oraz wierszykami wystąpili najmłodsi przedszkolacy 4 – 5 latkowie, następnie 6 – latkowie zaprezentowali nam krótki utwór ” Sanna”.

Część artystyczną zakończyli uczniowie kl. IV – VI z przygotowaną przez siebie Familiadą. Był to ” pojedynek ” uczniowie kontra nauczyciele..

Lepsi okazali się uczniowie, ale nikt tak naprawdę nie został przegrany 😉

Po występach rozpoczęliśmy zabawę przy akompaniamencie zespołu Państwa Elżbiety i Roberta Woźniaków, którzy swoją charyzmą i umiejętnością zabawienia uczestników zaczęli wprowadzać nas w stan dobrej zabawy.

Ok. godz. 16.30 do namłodszych uczniów przybył św. Mikołaj, który rozdał maluchom prezenty a oni odwdzięczyli sie piosenkami oraz wierszykami przygotowanymi specjalnie dla Mikołaja.

Zabawa choinkowa zakończyła się bardzo radośnie niosąc ze sobą przyjemne wspomnienia 🙂