26 Maja – Dzień Matki

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze,

a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”

/J. I. Kraszewski/

Matka to najpiękniejsze słowo świata. Miłość matczyna, to miłość zdolna do największych poświęceń. Matka zrozumie, wybaczy, przytuli do serca.  Szukamy wciąż słów, które wyrażą naszą wdzięczność. Dzień Matki jest wspaniałą okazją do podarowania Mamie pięknego bukietu kwiatów i kartki z magicznym słowem ” dziękuję”. A może warto spróbować wyrecytować dla niej wiersz, czy zaśpiewać piosenkę by zobaczyć w oczach Matki wzruszenie, gdy słowa  dziecka płyną  prosto z serca ?

Drogie Mamy proszę o wysłuchanie piosenek z okazji Waszego święta w wykonaniu uczennicy klasy II Justynki Kazuły i uczennicy klasy V Kingi Kazuły oraz wiersza w wykonaniu Angeliki Ślusarczyk uczennicy klasy V.

Uczniowie klasy I składają swym Mamom gorące życzenia. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji:

• Naciśnij ikonkę głośnika w dolnej części prezentacji, aby uruchomić dźwięk,
  • następnie kliknij strzałkę (odtwórz) w lewym dolnym rogu (szary pasek), aby uruchomić prezentację

Prezentacja – Dzień Mamy (wersja oryginalna do pobrania)

Ciąg dalszy prac naszych uczniów : https://szkolawklewie.pl/dzien-matki-w-slowach-i-obrazach/