Zakończenie Roku Szkolnego

"Tyle razem dróg przebytych..."

19 czerwca 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania kl. VIII. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice.

Za całoroczną pracę uczniowie otrzymali nagrody książkowe, rzeczowe, dyplomy i puchary. Wśród nagrodzonych byli absolwenci: Kacper Lenart,Artur Dziuba oraz Łukasz Opaczyński, którzy otrzymali nagrody za działalność społeczną oraz Dominik Wojciechowski - za najlepiej zdany egzamin ósmoklasisty.

Fundatorami nagród byli: Joanna Grodzicka - Przewodnicząca Rady Gminy, dr Krzysztof Nawrocki - Wójt Gminy Żarnów, Anna Wojciechowska - Radna oraz Roman Moskalczyk z TUW.

Uroczystość zakończyło pożegnanie kl. VIII oraz humorystyczne przedstawienie przygotowane i wykonane przez uczniów klasy VII i Kl. VIII.