XX Dzień Papieski

21 października 2020 r. uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrekcją i Gronem Pedagogicznym uczcili pamięć Wielkiego Polaka – Jana Pawła II. Hasło tegorocznego Dnia Papieskiego „Totus – Tuus” – to wezwanie biskupie Karola Wojtyły oznaczające „Cały Twój” i wyrażające Jego pełne zaufania wobec Boga i Maryi, a w konsekwencji do człowieka i całego świata. W trudnym okresie zagrożenia pandemią, która wywołuje wiele lęków o naszą przyszłość indywidualną i społeczną osoba św. Jana Pawła II pełna ufności, otwartości na każdego człowieka może pomóc nam odzyskać nadzieję i ułatwić wychodzenie z wszelkiego rodzaju kryzysów.

Na zakończenie zostały wręczone nagrody za udział w Konkursie na Najpiękniejszy Różaniec.