Wizyta klas I i III w Bibliotece Publicznej w Skórkowicach

Klasy I i III z wizytą w Bibliotece Publicznej w Skórkowicach

17 maja 2021 roku klasy I i III były na wycieczce w bibliotece. Dzieci przywitała  pani bibliotekarka i zaprosiła na zajęcia. Pani Krysia opowiedziała o  bibliotece, zbiorach i Izbie Regionalnej. Następnie dzieci odwiedziły miejscowy Ośrodek Zdrowia. Z uwagę wysłuchały ,, Legendy o Lechu, Czechu i Rusie”, którą przeczytała pani pielęgniarka. Następnie wykonały z papieru kwiat w kształcie serca dla swoich mam. Pani bibliotekarka zaproponowała dzieciom czytanie ,, Wierszyków łamiących języki”, zainteresowanie było duże, niektórzy uczniowie przeczytali kilka takich wierszyków.  Potem wszyscy udali się  na dwór, aby malować farbami na folii i pobawić na placu zabaw. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od pani słodki upominek. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dziękujemy pani Krysi!