Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020

2 września 2019 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Klewie rozpoczęli kolejny rok szkolny 2019/2020. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele p.w. św. Łukasza w Skórkowicach. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00  rozpoczął się Apel.

Po komendzie "Baczność" został wprowadzony poczet flagowy.  Następnie odśpiewano hymn państwowy . W dalszej części  głos zabrała Dyrektor Szkoły – Maryla Domańska, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych oraz ich rodziców. 

Pani Dyrektor poinformowała uczniów o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole, życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami.