Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 r. pożegnaliśmy wakacje i tym samym rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny od uroczystej Mszy Świętej w parafii św. Łukasza w Skórkowicach. Po mszy wszyscy zebrali się w szkole na inauguracji roku szkolnego 2017/2018. Na początku pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych, zapoznała z nowymi wychowawcami, powitała nowych uczniów i nauczycieli, a następnie życząc powodzenia w nowym roku szkolnym oddelegowała uczniów ze swoimi wychowawcami do klas.

Drodzy Uczniowie!

Przed Wami kolejny rok szkolny pełen nauki, poznawania książek, zdobywania wiedzy i nowych osiągnięć, a także realizowania własnych ambicji.

Dlatego życzymy Wam wielu sukcesów, nowych doświadczeń, wytrwałości, a także samych radosnych chwil spędzonych w naszej szkole!

Powodzenia!