Rocznica przywrócenia imienia szkole

W dniu 17 czerwca 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji pierwszej rocznicy przywrócenia imienia szkole.
Po odśpiewaniu hymnu Pani Dyrektor wraz z delegacją uczniów złożyła kwiaty pod tablicą upamiętniającą Marię Skłodowską-Curie.

Następnie uczennice klasy VII przypomniały biografię naszej Patronki, a także przebieg ubiegłorocznych uroczystości wykorzystując do tego przygotowaną prezentację multimedialną z licznymi zdjęciami.

Po prezentacji uczennice klas IV-VI oraz klasy "0" zaprezentowały taniec dedykowany Patronce Szkoły pod tytułem "Przebudzenie Ojczyzny".

Ostatnim elementem akademii był taniec z flagami do piosenki G. Ciechowskiego "Nie pytaj o Polskę" w wykonaniu uczennic klasy VII i ucznia klasy VI.