Mikołajki

6 grudnia jest dniem imienin Mikołaja. Od samego rana można było dostrzec uczniów i nauczycieli ubranych na czerwono lub w pięknych mikołajkowych czapkach. Jaka była radość, gdy do szkoły zawitał nie kto inny jak Święty Mikołaj! Dzieci i nauczycieli witali gościa z ogromnym entuzjazmem. W podzięce za przyniesione prezenty najmłodsi zaśpiewali Mikołajowi piosenkę oraz wykonali piękne portrety przy pomocy waty. Mikołaj i Śnieżynka nie zapomnieli również o starszych uczniach, z pomocą grona pedagogicznego przygotowali dla grzecznych uczniów i nauczycieli słodką niespodziankę. Nie obyło się również bez rózg dla tych mniej grzecznych. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry mikołajkowy humor. Kto wie, może Mikołaj odwiedzi nas również za rok?