Konkurs Plastyczny – Godło

Wie każdy Polak – i duży, i mały,
że naszym godłem jest orzeł biały.
Skrzydła szeroko ma rozłożone,
na tle czerwonym, w złotej koronie.
Możemy zobaczyć ten symbol wszędzie –
w przedszkolu, szkole i każdym urzędzie.

 

Na początku maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy, zdalny konkurs plastyczny. Wzięli w nim udział najmłodsi Patrioci, cztero- i pięcioletni uczniowie oddziału przedszkolnego ( z niewielką, lecz dozwoloną pomocą rodziców 🙂  ).

Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką plastyczną jednego z symboli narodowych- Godła ORŁA BIAŁEGO W KORONIE. Efekty pracy możemy podziwiać na zamieszczonych zdjęciach. Wszystkie prace są przepiękne, a techniki wykonania zaskakujące. Godła zostały ocenione przez wychowawczynię grupy oraz nauczycielkę plastyki p. Agnieszkę Mamrot.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone przedszkolakom przy najbliższej możliwej okazji.

 

Miejsce I  

                     Marcelina Snochowska,

                      Kacper Zamożniewicz,

                      Miłosz Laszczyk,

Miejsce II

                     Julia Gilewska,

                      Szymon Wychowałek,

                      Fabian Łopuszyński,

Miejsce III  

                     Angelika Zamożniewicz,

                      Igor Jach,

                     Michał Jaruga,