Jasełka

Wigilia i Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowe i magiczne chwile w roku. I właśnie obrzędy związane z tymi dniami przedstawili uczniowie klas IV-VII w montażu słowno-muzycznym. Pieczę nad całością sprawowały panie: Barbara Kowalska i Katarzyna Wilk. Zgromadzeni na uroczystości: uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście- dr K. Nawrocki Wójt Gminy Żarnów w skupieniu obserwowali występy uczniów. Następnie dyrektor pani M. Domańska i Wójt Gminy Żarnów złożyli życzenia świąteczno-noworoczne.

Na zakończenie uroczystości korzystając z okazji pani Małgorzata Ostalec uroczyście wręczyła zaproszenia na zwiedzanie Sejmu i Senatu uczestnikom konkursu "List do Taty", a byli to: Klaudia Ślusarczyk, Weronika Gutowska i Dawid Jęcek.