Dzień Matki

Metthew Arnold powiedział kiedyś, że :

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę.

To właśnie Ona uczy dziecko życia, kształtuje dorosłego obywatela, przekazuje piękne tradycje, szacunek do ludzi i Ojczyzny.

Dzień Matki jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla naszych ukochanych Mam. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 28 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Część artystyczną zaprezentowali uczniowie klasy III, którzy poprzez wiersz i piosenkę w wyjątkowy sposób wyrażali swoją wdzięczność i szacunek swoim kochanym mamom oraz podziękowali za trud włożony w ich wychowanie.

Życzymy wszystkim Mamom zdrowia, dumy ze swoich dzieci oraz matczynego szczęścia, nie tylko w tym wyjątkowym dniu!