Diabla Góra 2018

19 sierpnia 2018 roku pod pomnikiem na Diablej Górze odbyła się uroczystość upamiętniająca 74 rocznice bitwy oddziałów partyzanckich 25 pułku piechoty Armii Krajowej. W uroczystości uczestniczyli kombatanci ze Światowego Związku Żołnierzy AK w Piotrkowie Tryb., członkowie łódzkiego oddziału Koła 25 p.p.AK, przedstawiciele: Związku Kombatantów RP, władz powiatowych i gminnych oraz mieszkańcy, nauczyciele, uczniowie. Główną częścią uroczystości była wspólna modlitwa, następnie żołnierze 25. Batalionu Dowodzenia w Tomaszowie Maz. po odczytaniu apelu ku czci poległych oddali salwę honorową. Uczestnicy obchodów złożyli wieńce i kwiaty pod pomnikiem. Uczniowie naszej szkoły przygotowali program artystyczny pod kierunkiem pani Barbary Kowalskiej.