Cyrk „SZOK”

17 października 2017 roku do naszej szkoły zawitał ukraiński Cyrk "SZOK". Uczniowie, rodzice i nauczyciele obejrzeli ciekawy program artystyczny. Z wypiekami na twarzy mogliśmy podziwiać umiejętności cyrkowców w pokazach: żonglerki, akrobacjach, iluzji, ekwilibrystyki czy tresury gołębi.

Wszystkim zgromadzonym dopisywał dobry humor, o który dbał wesoły klown. W czasie kilkudziesięciominutowego występu uczniowie nie tylko podziwiali sztuczki cyrkowe, ale mieli możliwość pojawienia się na scenie i brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Zapierającą dech w piersiach chwilą był moment pojawienia się artystki z wężem na rękach, którego każdy mógł dotknąć. Wielkie brawa za odwagę należą się pani Jolancie Wojciechowskiej, która pozwoliła sobie położyć węża na ramionach, a także naszym uczniom: Zuzannie Zamożniewicz, Oliwii Karólewskiej, Agacie Sznajder, Weronice Gutowskiej, Natalii Dziubie, Marcie Jarudze oraz dla Patryka Wychowałka, Fabiana Jęcka, Kacpra Lenarta, Dominika Wojciechowskiego, Daniela Piątka, a także Janka Michniaka - za trzymanie węża na rękach.

Cały pokaz zakończył uroczy występ misia polarnego. a uczniowie pożegnali cyrkowców gromkimi brawami.