CHOINKA 2018 – pełna relacja

28 stycznia odbyła się w naszej szkole zabawa noworoczna. Na zabawę choinkową licznie przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci oraz mieszkańcy pobliskich miejscowości. W tym roku impreza przebiegała inaczej niż zwykle, nie było przedstawień tylko od razu zabawa przy muzyce granej przez znany wszystkim zespół. Wszyscy uczestnicy zabawy zabrali ze sobą świetne humory i dali się porwać wesołym rytmom. Rodzice przygotowali uczniom przepyszny poczęstunek. Dzieci bawiły się wybornie ze swymi kolegami, nauczycielami i rodzicami. Były tańce, zabawy, konkursy. Uczniom nie schodził uśmiech z twarzy. Najbardziej wyczekiwanym momentem Choinki było  pojawienie się Mikołaja. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałą paczką i obietnicą Mikołaja, że za rok do nas powróci. Wspomnienia tych miłych chwil na długo zagoszczą w naszej pamięci. 

 

Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli najciekawsze momenty "Choinki":

Zapraszamy do obejrzenia  fotorelacji: