29 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Andrzejki.

Każda klasa obchodziła ten dzień w inny sposób: były tradycyjne wróżby, zabawy, tańce, słodki poczęstunek , a nawet pizza. Starsze klasy wybrały andrzejkowo-mikołajkowy wyjazd do kina.

Przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci miały niecodzienną okazję zajrzeć w przyszłość i poznać ją za pomocą wróżb: "Kim będę", "Co mówią gwiazdy:", "Kielich prawdy", "Koło przeznaczenia". Przedszkolaki poznały  również tradycyjne wróżby andrzejkowe takie jak: "Buty", "Wróżba serduszkowa", "Wróżba zapałkowa" oraz "Słodkie niespodzianki". Wśród atmosfery tańca i zabawy znalazł się również słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazja do zapoznania się z tradycją andrzejkową oraz sprzyjał integracji grupy pięcio i sześciolatków. Organizatorami były wychowawczynie obu grup pani Agnieszka Mamrot i pani Elżbieta Strzelczyk.

Tak świętowali najmłodsi 4,5 i 6-latki:

Uczniowie klasy II i III. Po wróżbach i zabawach andrzejkowych uczniowie zamiast słodkiego poczęstunku wybrali pizzę.