Drodzy  Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie i Rodzice!

Składam wszystkim serdeczne podziękowania i wyznanie uznania za pracę i zaangażowanie, a uczniom gratuluję osiągnięć naukowych w tym niełatwym dla nas wszystkich roku szkolnym!

Życzę jednocześnie, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Życzę, by  upłynął on spokojnie, by wszyscy mogli zrealizować swoje plany i… po prostu odpocząć. Życzę, aby wolny czas spędzić tak, by zmęczyć się beztroską dnia codziennego i zatęsknić do książek, zeszytów i porannego wstawania. Życzę wszystkim nauczycielom, rodzicom, pracownikom i uczniom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń, by w czasie wolnym od pracy i obowiązków towarzyszyły zawsze słoneczne i piękne dni. Wyrażam nadzieję, że we wrześniu spotkamy się, by uczyć się i bawić bez żadnych ograniczeń, które dotychczas powodowała pandemia koronawirusa.

Życzę szczęśliwego powrotu do szkoły!

Z wakacyjnym pozdrowieniem

Maryla Domańska