Sukces naszych uczennic!

6 marca 2018 roku w Domu Kultury w Żarnowie odbył się organizowany przez PTTK Żarnów przegląd „Krajobrazy Polskie” promujący od 22 lat poezję wśród dzieci i młodzieży szkolnej.

Każdy zaprezentował jeden utwór poetycki. Uczestnicy byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: klasy I- III , IV – VII i klasy gimnazjalne.

Naszą szkołę reprezentowały: Kinga Kazuła i Angelika Ślusarczyk w kategorii klas I-III oraz Natalia Dziuba i Aleksandra Tomasik w kategorii klas IV-VII.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, okazało się, że nasze uczennice zdeklasowały innych uczestników. Odnieśliśmy ogromny sukces!

W kategorii klas I-III zdobyliśmy:

I miejsce: Kinga Kazuła (uczennica klasy III)

wyróżnienie: Angelika Ślusarczyk (uczennica klasy III)

W kategorii klas IV-VII również zajęliśmy miejsce na najwyższym stopniu podium:

I miejsce: Aleksandra Tomasik (uczennica klasy IV)

Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a sami jesteśmy dumni mając takie zdolne uczennice w swojej szkole!